Wednesday, March 13, 2013

Adelina Berisha, tifoze e Realit


Dy fitoreve brenda pesë ditëve të Real Madridit ndaj Barcelonës nuk i janë gëzuar vetëm tifozët e zakonshëm spanjollë dhe shqiptarë, por edhe yjet e vendit tonë. 
 Një prej tyre ka qenë edhe Adelina Berisha, që njihet si një tifoze e flaktë e Real Madridit. Ajo gjithmonë bën postime në përkrahje të ekipit të futbollit që asaj i pëlqen dhe këtë e ka bërë edhe të shtunën shtunën pasdite, kur shprehu përkrahjen para ndeshjes.