Tuesday, March 5, 2013

Adelina Tahiri pyet: A doni këngë të re?

adelina
Këngëtarja e suksesshme dhe shumë seksi nga Shkupi, Adelina Tahiri në proflin e saj në Instagram ka postuar një foto, ku ka pyetur se a dëshironi një kenge të re?
Pos tjerash Adelina në këtë fotografi kishte shkruar se kënga është duke u punuar dhe do të jetë një hit 100%.
Por se kënga a do të jetë me të vërtetë hit apo jo, kjo pritet të shihet pasi që kënga të lansohet në treg.