Sunday, March 17, 2013

Afërdita e harron Shpatin ‘ngacmon’ Granit Xhakën

Deri tani në lidhje me ndarjen e tyre ka folur shumë shkurt këngëtari Shpat Kasapi. Ditët e fundit Shpati ka treguar se ka qenë ai që e ka marrë këtë vendim dhe jo nëna e tij, siç flitej. Por, Afërdita vetëm nëpërmjet rrjeteve sociale e ka pohuar diçka te tillë, ndërsa si duket nuk i është bërë shumë vonë nga kjo ndarje, pasi siç shihet edhe në këtë foto, e ka harruar Shpatin dhe bën jetë natë te çmendur. Ajo ka shkruar në ‘Facebook’ kështu: “Do kemi një natë crazy!! I cant wait to dance with my beautys!!” (mezi pres të vallëzojë me bukuroshet e mia),transmeton tema. Sakaq, ajo është treguar shumë miqësore me futbollistin Granit Xhaka, ndërsa në faqen e tij zyrtare në Twitter i ka shkruar “Enjoying my hot relaxing tea..” ( Po e shijoj çajin tim të nxehtë, relaksues… ).