Saturday, March 9, 2013

Angela Martini me dy meshkuj njëherësh

Modelja shqiptare Angela Martini ka pozuar në praninë e dy meshkujve. Herë duke provokuar dhe herë duke bërë gjeste sensuale ndaj dy personave që ndodhen pranë saj, Angela është fiksuar në celuloid, citon lajmifundit.al. Sic duket në foto, djemtë e ngacmangelamartojnë Angelën e më pas e përkëdhëlin duke i lëvizur baluket