Monday, March 18, 2013

Autogoli me i veqante ne Bote (Video)

Autogoli që shikoni në këtë video mund të klasifikohet si i veçantë dhe ka në rol kryesor Brian Wilson, futbollistin e Oldham Athletic, skuadrës angleze e cila garon në kategorinë e tretë. Mbrojtësi realizoi në portën e tij dhe atë në mënyrë mjaft qesharake. Në përpjekje për ta goditur topin me pjesën e pasme të këmbës gjatë tentativës për ta larguar jashtë zonës atë. Për më tepër ndiqni videon.

KLIKO ME LARTE PER TA PARE VIDEON