Tuesday, March 5, 2013

Bleona, flet shqip ne filmin “Violence of Action” (VIDEO)

bleonaqereti-640x432
Sic ju kemi thene me pare, Bleona Qereti ka interpretuar ne nje serial televiziv amerikan ku ne rolin kryesor interpreton aktori Steven Seagal. Cdo seri e ketij seriali i cili mban emrin “True Justice” dhe eshte transmetuar ne kanalin televiziv Reelz, eshte realizuar ne formen e nje filmi si per nga historia ashtu dhe nga minutazhi. Ketu po ju sjellim “Violence of Action” ne te cilen interpreton ne rolin e nje fallxhoreje dhe kengetarja Bleona Qereti.Bleona shfaqet ne minuten e 55:25 dhe interpreton shume mire. Nje rol i vogel por mua me pelqeu, e sidomos per faktin qe foli shqip Bleona duhet ta konsideroj ndoshta nje karriere si aktore…mund te kete me shume sukses.
SHIKO VIDEON NE KATRORIN ME LART