Sunday, March 17, 2013

Cmendet kengetarja: Heq mbathjet Live ne koncert.. +18 (VIDEO)

kengetareI heq te brendshmet live per shikuesit kjo ka ndodhur ne nje koncert ne Argjentine. Ajo ka punuar në dy projekte britanike dhe indiane. Ajo doli per here te pare ne skene ne ne emisjon televiziv Zee TV.