Monday, March 18, 2013

Doktorri Prek femnen por pason …( Video )


Ne kete video shihet si doktorri e mashtron nje vajz dhe fillon ta prek por pas pak ndodh nje pjes interesante kur hy burri i saj Per me shum
Kliko me lart shikoje videon e plot