Saturday, March 9, 2013

E dashura bind Adrianon të rikthehet në fushë (FOTO)

E dashura e re e Adrianos ka bindur këtë të fundit të kthehet në fushën e lojës. Dentistja e Rio de Janeiros,Renata Fontes duket se i ka ndryshuar jetën ish-sulmuesit të Parmës, Romës dhe Interit.


Ai ka publikuar në profilin në facebook disa foto dhe video me disa përqafime me të dashurën Renata Fontes dhe sipas tij kjo e fundit i ka ndryshuar plotësisht jetën. Mbetet për t’u parë se kush skuadër do të afrojë Adrianon pasi vitet e fundit ka qenë gjithmonë mbipeshë por frekuentonte edhe lokalet e natës duke e tepruar me alkoolin. Adriano ishte tërhequr futbolli prej katër muajsh