Tuesday, March 19, 2013

Fantazma “prapa” gazetares (video)

Kameramani i kanalit televiziv ABC, “xhiroi” një fantazmë në një shtëpi të “mallkuar”! Gazetarja e televizionit amerikan ABC ndodhej në një shtëpi, për të cilën thuhet se është e mallkuar. Shtëpia gjendet në Luizianën Jugore, ndërsa ajo kishte shkuar aty për një reportazh. Shtëpinë e famshme e “mallkuar”, e njohur si Myrtles Plantation, është ndërtuar më 1796. Thuhet se aty janë kryer 10 vrasje. Kjo shtëpi është shumë e njohur në SHBA dhe gjithmonë ndërlidhet me rrëfimet se aty “fshihen” fantazmat!