Sunday, March 17, 2013

Filmohen nga kamerat e sigurise, 2 meshkuj benin seks me vajzen e dehur +16 (VIDEO)

image_204_0Njerezit jane shokuar, teksa kane pare nje 2 meshkuj duke bere se ks ne mes te plazhit te Brighton, zone detare ne afersi te Londres. “Kur degjuam britman e vajzes, menduam se dikush ishte ne rrezik”, ka rrefyer zoti Simon Cummins, nje nga te pranishmit ne plazh. Mirepo ja qe ne fakt, po ndodhte dicka krejt ndryshe…
Dy meshkuj po benin dashuri te zjarrte ne breg te detit, duke mos e vrare mendjen per spektatoret qe kishin perreth, mes te cileve familje me femije. Ata ishin nen efektin e alkolit, dhe nuk ndaluan deri ne ardhjen e policise, qe i arrestoi dhe i gjobiti