Sunday, March 17, 2013

Format bombastike të Kim Kardashian

Me një mini-fustan, që tregonte çdo formë të saj, Kim Kardashian po tregon se është krenare me format e saj, pavarësisht se është shtatzënë. 

Ajo është fotografuar në Kaliforni, ndërsa po xhironte pjesë nga shfaqja e saj.32- vjeçarja mbante veshur një palë sandale Louboutin.
Javën e shkuar ajo u dërgua me urgjencë në spital pasi u sëmurë gjatë një udhëtim nga Parisi për në Los Angeles.Mjekët i këshilluan që të mos bëjë më udhëtime të gjata dhe të pushojë.