Saturday, March 16, 2013

Humb bastin, vrapon në rrugë gjysmë e zhveshur (VIDEO)

Ka humbur një bast dhe pavarësisht temperaturave të ulëta që në atë moment ishin -5 gradë celsius, ajo ka vrapuar në rrugë me rroba banje.

Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë në qytetin Tomks, në Siberinë Lindore.

Protagonistja e 
show-it të pazakontë është një 28-vjeçare, e cila përveç se ka humbur bastin është gjobitur me 200 rubla nga policia për shkaktimin e kaosit në trafik.  


KLIKO ME LARTE PER TA PARE VIDEON.