Wednesday, March 6, 2013

Irina: Ronaldo ka shumë fat

foto.php
Irina Shayk ka pozuar në reklamën e re, të këpucëve të markës Spanjolle, Xti.
Me vija trupore të shkëlqyera, 27 vjeqarja ka konfirmuar se i dashuri saj, Cristiano Ronaldo është një përson me shumë fat.
Përkrah bukuroshes ka pozuar dhe modeli kubanez, Juan Betancourt, i cili po ashtu reklamonte këpucët, Xti.
Shiko Vi de on me lart