Friday, March 15, 2013

Ja cila eshte prezantuesja qe beri buje me veshjen e saj +16 (FOTO)

MariazasE keni imagjinuar ndonjëherë që gjatë një spektakli televiziv, prezantuesja të mbetet pa fustan në trup? Kjo i ka ndodhur bukuroshes Maria Lapierda, të cilës një prej të ftuarve në emision në Spanjë është ngritur dhe i ka grisur fustanin, duke e lënë nu do në mes të transmetimit. Po sikur të mos mjaftonte kaq, ajo ka vazhduar të qëndrojë zhveshur, duke e ndjekur burrin nëpër studio