Saturday, March 9, 2013

Kate Upton? Jo, shqiptarja Kristela Gjoka (FOTO)

kristelaAjo është bërë e famshme për pjesmarrjen në emisionin “Tjetri” në Top Channel. Por, përveç kësaj, Kristela Gjoka është edhe modele. Dhe, biondia është duke korrur sukses të madh, aq sa krahasohet me të famshmen Kate Upton, e cila u shpall femra më seksi në botë për të dytin vit radhazi.