Sunday, March 10, 2013

Lot në sytë e Kim Kardashian, frikë për abort

Ylli amerikan Kim Kardashian është ndjerë e frikësuar  para dy ditësh, pasi teksa po udhëtonte me një avion nga Parisi për në Los Anxhelos, është ndjerë keq.  Ajo ka shkuar menjëherë me lot në sy tek doktorët nga frika e ndonjë aborti të mundshëm. Megjithatë gjithcka u normalizua, pasi doktori i saj, pas vizitave e siguroi se ajo bashke me fëmijën ishin mire. Megjithatë ai e këshilloi që të ulte ritmin e ushtrimeve që bën gjatë ditës si dhe të axhendës së saj.
“Duhet të bëj më pak palestër që gjithcka të jetë nën kontroll”, është shprehur Kim që e ka përdorur këtë metodë për të qenë në formë dhe për të mos shtuar shumë në peshë gjatë muajve të shtatzanisë.
Ky ka qenë një moment I vështirë edhe për të dashurin e saj Kanye Ëest, i cili po e pret me padurim këtë fëmijë.