Tuesday, March 19, 2013

Luis Suarez në "versionin" e Sinan Vllasaliut!! (Video)

Kur para pak javësh Luis Suarez shënoj golin e barazimit për Liverpoolin në ndeshjen ndaj Chelseat, u mendua se sulmuesi i Liverpoolit ka humbur "jaranat" e skuadrës dhe se nuk po ecën i vetëm, për dallim nga motoja e Liverpoolit. Por kjo gjë është demantuar pas golave të Suarez në ndeshjet e radhës duke gëzuar përkrahjen e bashkëlojtarëve të tij. Më interesante se kjo ishte videot montazha të bëra nga tifoz të Liverpoolit ku e përshtatin situatën e sulmuesit uruguajan më këngë të njohura shqipe. Të parën nën ritmin e këngës "Ku i kam shokt e mi" ndërsa të dytën nën hitin e Sinan Vllasaliut "Unë me jarana".