Thursday, March 28, 2013

Mediet angleze kritikojnë Ritën për stilin e veshjes (foto)


Ajo shumë shpesh e ka humbur shijen për modën dhe kjo ka bërë që shumë herë të bëjë zgjedhje të gabuara, shkruan sot Daily Mail.
Të mërkurën nuk kishte ndryshim për Rita Orën gjatë një konference për ‘C&A’ në Sao Paulo të Brazilit.
22 vjeçja vazhdoi zgjedhjen e saj abstrakte të modës pasi kombinoi një palë vesh të maceve me një setër lëkure dhe një palë pantallona bardhë e zi.