Thursday, March 14, 2013

Messi e Ronaldo driblojne neper rruget e Madridit (VIDEO)

Lionel Messi dhe Kristiano Ronaldo kane befasuar fansat kur jane shfaqur ne mes te Madridit duke shogluar me tope.
Qindra fansa jan mbledhur duke i pare nga afer dy yjet me te folura per momentin. Per kete bashkim te cuditshem sponzor ishte gazeta spanjolle Marca.KLIKO ME LARTE PER TA PARE VIDEON