Monday, March 18, 2013

Përleshen Mexes dhe Robinho (video)

Milani arriti që të shënojë fitore të madhe në udhëtim te Torino, por që në fund të ndeshjes, ndodhi një "kacafytje" mes mbrojtësit francez Philippe Mexes me bashklojtarin e tij brazilianin Robinho. Ende nuk ka ndonjë deklaratë se çka e shtyri francezin, të reagojë ashtu ndaj shokut të skuadrës, por mediat italiane, aludojnë se Mexess "qorton" Robinhon, për mos angazhim dhe për egoizëm të tepruar.