Thursday, March 7, 2013

Skandali/ Pi birrë gjatë ndeshjes në La Liga (video)


Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në La Liga në ndeshjen mes Sevillës dhe Celta Vigos. Futbollisti i Celta Cigos, Enrique De Lucas është parë duke u nxehur me birrë në stolin rezervë. 

De Lucas vazhdonte të pinte birrë ndërsa trajneri e futi në lojë në 15 minutat e fundit të ndeshjes. 

Këtë veprim e ka filmuar një televizion spanjoll, ndërsa ish futbollisti i Chelseat mund pritet të dënohet për këtë gjest. Shikoni videon ne katrorin me lart