Saturday, March 16, 2013

Tjeter SKANDAL Bleona Qerretit i griset fustani dhe i dalin te pasmet +16 (FOTO)

bleoBleona Qereti përfshihet edhe me një skandal vesh fustan të tejdukshem ku nuk lënë ven të fshet në trupin e saj i mungojn edhe të brendshmet…Bleona së fundi është përfshirë në një sondazh të US Weekly ku ka bërë renditjen e yjeve me look-në më të keq për vitin që po lëmë pas, ku përfshihen personazhe të njohura si këngëtarja Katy Perry, aktorja Vanessa Hudgens e shumë të tjerë. Ndër më të veshurat më keq i është shtuar dhe këngëtarja shqiptare Bleona Qereti.