Wednesday, March 27, 2013

VALI Corleone Publikon Nje Foto Qe Ka 1 Miljon Euro Ne Tavoline

EEYY CIAO – – SPO DII DO PAK SHUM SHUM PAK, NJE PAKIC E MESHKUJVE QE PO THOJN PARFUMI (1 MILLION) E BAJ KATUNDART, THASH TI THEM UN KESHTU ATYRE MIKRROBAV HH: – – SHIQOJE KETE FOTO QDO LLASTIK I KA NGA (50MI EURO,) E TOTALI BEJN (1 MILLION EURO KESH AMICO) – PER TY NUK ESHTE PARFUMI (1 MILLION) OK…E KA BO NJE (KERR) ME BORGJE A ME GREDIT, EDHE NJO 2 CELULARE I PHONE, EDHE DEL KISHE UN HH, QKA K…HIQI NJEHER PACOVAT PREJ SHPIS PASTAJ EC KNEJ OK..I MASHTROJN DO FEMRA VIKTIM GJYNAH, SE JA (KINGI) TA QET BLLOKIN BLLAAPP ABSOLLUT…HH KJO SHKON PER ATA QKA FLASIN KEQ PER MUA, DHE QE FANTAZOJN TER DITEN DHE NATEN, DHE QDO FJAL QE E THOT GENJESHTER, HH MAMA MIA ECNI MBYTNE VETEN OK..SHIQOJE ATE (ZINGJIR MBI 1 MILLION KESH), AI ZINGJIR PUN DORE MODELIN (KING 600GR GOLD), EDHE MOS T’HY MA FELL PER (KESH E PER GOLD E PER DIAMOND) SE N”MAL JU QES, JAV Q…PATATET E N…N”P…ABSOLUT E DINI JU KTO OK…. – – – – SPESHEELL: RRESPEKT PER ATA MESHKUJ QKA ME DOJN, DHE ATO FEMRA QKA ME DOJN, SHUM DASHURI PER JUVE PO POO SHUM LOVEE…. = = = = KLIPIN E MUZIKES DO JA FILLOJM SE SHPEJTI, POR KERKOJ FALJE PER KETE VONES, POR FAJI ISHTE TE KOHA KEQE PAK OK, RRESPEKT…. PER JUVE QKA E MERITONI LOVEEEE NGA UNE *****KING VALI CORLEONE***** – – Jo Like Jo Komment Please – – No Like No Comment PleaseShiko videon me lart se qfar ka ber Vali me shum per ket Video
vali-270x189