Friday, March 15, 2013

Vendos iphonin tek Zogu, shihni se cfare imazhi nxjerr ai +16 (VIDEO)

originalNe video vajza vendos iphonin e saj tek zo gu. me pas vendos ne sfond nje video. Pamjet kanë ardhur online nga dy burime të marra nga 9to5Mac dhe Engadget dhe tregojnë një iPhone që nëse do jetë real do të jetë shumë i veçantë. Sipas site nga i cili vijnë këto pamje përveçse bardhë e zi iProni i ardhshëm mund të jetë edhe në ngjyra të tjera.