Saturday, March 16, 2013

Zajmina e kall publikun me prekje intime te Zogut (video)

zajmina[1]I ka mjaftuar vetëm pak kohë që të fitojë përsëri vëmendje mediatike. Këngëtarja Zajmina Vasjari vetëm pak javë më parë është shfaqur me një look të ri. Flokë të shkurtër dhe të zinj, të cilët ndryshojnë shumë stilin e këngëtares, e cila gjithmonë ka dashur të shfaqet ndryshe. Një fotosesion i nxehtë e solli Zajminën akoma më atraktive për fansat e saj, saqë filloi t’i çmendë ata për shkak të sensualitetit që përçonte këngëtarja. Megjithatë kishte dhe prej atyre që nuk ishin dakord me prerjen e re të flokëve të saj, duke e akuzuar madje se ajo po kopjon Dafina Zeqirin, e cila ka prerë flokët pak kohë më parë. Por Zajmina viojn me axhendën e saj duke pasur si armë të fortë pamjen në koncertet ku ajo ftohet. Në fotot e fundit të koncerteve ajo shfaqet shumë sensuale, me veshje provokative e madje edhe me lëvizje të cilat lënë gojëhapur publikun. Së fundi, ajo është kapur mat teksa gjatë performancës ka prekur pjesët intime… Edhe në këtë performancë fansat e kanë akuzuar se ajo po imiton një tjetër këngëtare. Bëhet fjalë për Tunën, e cila te klipi i fundit prekej në vendet intime dhe kjo performancë kishte lidhje edhe me tekstin që kishte brenda mjaft ekuivoke


KLIKO ME LARTE PER TA PARE VIDEON