Saturday, March 9, 2013

Zanfina, Nora e Fjolla, ndanin një bankë shkollore (FOTO)

zani-nora-komplet-360x640Këngëtaret Zanfina Ismaili, Nora Istrefi dhe Fjolla Krasniqi, përveç se janë fytyra të njohura të ekranit, i bashkon edhe një fakt tjetër.
Të trija, kanë qenë shoqe klase gjatë shkollës fillore dhe kanë ndarë bashkë një bankë shkollore.
Ndonëse nga publiku mund te konsiderohen si rivale ne profesion, Zanfina dhe Nora vazhdojnë të jenë shoqe të mira, pavarësisht se takohen rrallë për kafe në jetën e tyre private, për shkak të angazhimeve në muzikë.
Ndërkohë, Fjolla ka kohë që është larguar nga skena, duke mos publikuar materiale të reja muzikore.
Indeksonline sjellë fotografi nga jeta shkollore e tre vajzave të njohura