Tuesday, April 9, 2013

Ciljeta dhe Noizy promovojne kengen "Gangsta Love" (VIDEO)

“Gangsta Love” (G Love) eshte titulli i videoklipit qe se shpejti do hidhet ne treg, nje bashkepunim i Ciljetes dhe reperit Noizy. Pamjet e para nga klipi tregojne se xhirimet jane bere derisa Ciljeta ishte ne shtatzeni te thelle, mesiguri edhe duke iu pershtatur me mire fabules se kenges.
Ndiqni promo videon me me lart.!!