Wednesday, April 17, 2013

El Shaarawy në dashuri “kokë e këmbë” (FOTO)

Muaj mjalti në Milano për Stephan El Shaarawy dhe të dashurën e tij të re, Ester Giordano. Futbollisti i Milanit është fotografuar në duke u puthur dhe përkëdhelur me bukuroshen, Ester në prag të ndeshjes së kampionatit italian kundër Juventusit. Sic shihet dhe nga fotot lojtari nuk e fsheh më marrëdhënien e tij me zeshkanen, e cila e ka bërë “të lërë kokën” pas saj.foto