Monday, April 8, 2013

Elona nuk tregon jeten private Sepse, P’amjet tregojne gjithcka!

vcv
Kohet e fundit banoret por edhe gjith publiku eshte bere me teper kurioz per te ditur dicka rreth jetes private te Elones , konkurentes se Big Brother Albania 6 .
Zerat jane ngritur me se shumti mbas sygjerimit qe i beri opinionisti Arian Konomi .
Pikerisht kjo gje duekt se ka ndikuar dhe tek banoret