Sunday, April 21, 2013

Hallakam ne Parlamet - Nderpritet mledhja


Me të dalë kryeministri në foltore për pjesën përfundimtare të seancës së jashtëzakonshme, deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje e kanë penguar atë duke lëshuar incizimin e bisedave telefonike ky kryeministri Thaçi flet me vartësit e tij, apo siç njihet ndryshe afera “Pronto”.

Më pas para kryeministrit kanë dalë me pankartën “Kosova e Hashimit”, Glauk Konjufca dhe Albin Kurti.

Kryeparlamentari Krasniqi ka kërkuar pauzë 10 minutëshe.