Wednesday, April 3, 2013

Jam nje vajze 25 vjece, kerkoj lidhje serjoze, per me shum ndiqni klipin (VIDEO)

PERSHENDETJE! Jam nje vajze 25 vjece me origjine nga Shkodra dhe jetoj jashte shtetit.Me interesojne njohje me meshkuj te cilet kane gjendje te larte ekonomike dhe shume inteligjente,dhe natyrisht te jete i pamshem.Ju lutem vetem ne keto raste..! Mosha nuk me intreson shume mund te jete dhe deri ne 40 vjec.Faleminderit.Te interesuarit te me kontaktojne ne kete mailin ketu:missboubou21@hotmail.grPor shikone Videon me lart.
xristina 2_59989