Sunday, April 14, 2013

Me kete fustan kaq transparent shpallet femra me e deshiruar pa recipeta…

1Stili i veshjes se fustaneve pa te brendshme eshte ne mode per femrat e showbiz qe gjithnje jane protagoniste me prezantimet e tyre. Kirty Gallacher pas nje votimi ne revisten prestigjoze The Sun ka dale femra me e deshiruar pa recipeta. Preferencat e vizitoreve tregojne se format e bukuroshes Kirsty jane me te deshiruarat per ta.  Kirsty 37-vjecare e cila eshte prezantuesja e Sky Sports ne programacionet e saj ka lene pas me stilin e saj femra te njohura per format dhe ekspozimet e tyre si  Jennifer Aniston ,Rihanna apo Lindsay Lohan