Wednesday, April 17, 2013

Rita befason përsëri me stilin e saj (FOTO)

Bukuroshja 22-vjeçare mbante të veshur një fustan të gjatë ngjyrë vjollce të hapur, bluzë me mëngë të shkurtër ngjyrë të portokalltë dhe një palë atlete të zeza.
Në këtë festival gjithashtu ka performuar edhe rok bendi Red Hot Chili Peppers, këngëtari Nick Cave si dhe shumë këngëtar tjerë.