Thursday, April 4, 2013

Rita Ora ‘qmend’ mediat botërore me të pasmet e saj


Rita Ora fitoi famë ndërkombëtare me zërin dhe muzikën e saj. Megjithatë vajza nga Prishtina ka tërhequr vëmendjen vazhdimisht edhe me bukurinë e saj. E shfaqur në bikini pranë një pishine Rita Ora ka lënë gojë hapur të gjithë ata që e kanë parë. Këngëtarja me origjinë kosovare ka shkëlqyer me format e saj, ndersa TMz thekson veqanarisht per te pasmet e saj.