Wednesday, April 10, 2013

Ronaldo takoi Ronaldon në Turqi!!!


Pas përfundimit të ndeshjes Galatasaray – Real Madrid, shumë tifozë vendas qëndruan afër autobusit që Real Madridit, duke i pritur lojtarët madrilien për të bërë ndonjë foto apo për të marr nënshkrime.
Mirëpo, ndodhi një moment shumë interesant që kishte të bënte me Ronaldon e vërtetë dhe (kopjën) e tij. Një tifoz turk i cili përgjante aq shumë me portugezin, i bëri disa foto dhe mbeti i fascionuar dhe i emocionuar që u takua me futbollistin më të shtrenjtë në botë.
Por, edhe vet Ronaldo mbeti i habitur me djaloshin turk, i cili mbante të veshur fanellën e përfaqësueses portugeze dhe me mbiemrin e Ronaldos.