Sunday, April 7, 2013

Tifozët e Realit: Mourinho si Hitleri!


Që raporti mes Jose Mourinho dhe një pjese të tifozëve të Real Madrid nuk është aspak i mirë kjo dihej tashmë. Por, që të arrinte deri në këtë pikë askush nuk e kishte menduar më parë.
Tifozët madrilenë, me një banderolë të madhe ku shkruhej “Heil Mou”, krahasonin trajnerin portugez me diktatorin nazist, Adolf Hitler.
Banderola u vendos në hyrje të “Santiago Bernabeu” para ndeshjes Real Madrid-Levante.