Sunday, April 7, 2013

Urrejtje në Madrid, Casillas injoron Lopezin (video)

Iker Casillas duket se nuk ka probleme veç me trajnerin Jose Mourinho. 

Portieri i Real Madridit nuk i ka punët mirë as me portierin që ia ka zënë vendin në përbërje, spanjollin Diego Lopez. 

Para fillimit të ndeshjes me Levanten shihet se si Casillas injoron Diego Lopezin duke iu shmangur kontaktit me të, pasi i uroi fat Pepes dhe nuk e bëri të njëjtën gjë edhe me Lopezin.Shiko Videon ne katrorin me lart..