Monday, May 6, 2013

Bleona bashkëpunon me Getoar Selimin për “Po t’Shoh Permas”

bleona-dhe-gheto
Bleona Qerreti i është kthyer bashkëpunimit me artistë shqiptarë. Së shpejti ajo pritet të publikojë bashkëpunimin e saj me reperin nga Kosova Getoar Selimi, pjesë e labelit, Baba Stars.
Ghetto Geasy dhe Bleona Qereti do të sjellin këngën me titull “Po t’Shoh Permas”. Imazhet e para nga xhirimet e videos vijne nepermjet këtij kolazhi me fotografi.