Saturday, May 4, 2013

Cesc Fabregas në Milan

fabregas 5Ndoshta kjo është koha e duhur për të parë Cesc Fabregas në Milano. Revolucioni në klubin katalan pas dështimit të Barçës në Ligën Kampionëve mund të sjellë mesfushorin spanjoll te Rossonerët. I fishkëllyer në Camp Nou, Fabregas, në fund të stinorit mund ti thotë lamtumirë blaugranëve dhe të kaloj në Milan.