Saturday, May 18, 2013

Milani deshiron 4 lojtare te Real Madridit


Skuadra e Milan do të tentoj blerjen e 4 lojtarëve nga Real Madridi. Sipas mediave italiane, Milan do të nisë bisedimet për blerjen e Pepes, Modric, Di Maria dhe portierit Diego Lopez.
Për këta lojtarë, Milan thuhet se do të shpenzoj plot 60 milion euro. Madje thuhet se bisedimet mes Gallianit dhe Florentino Perez kanë nisur që tani.Antonio Nocerino, Pepe