Tuesday, May 21, 2013

Ups,e nxjerr gjoksin në shesh

Miranda Kerr i nxjerr sheshit. Ka qenë momentet kur ajo po përgatitej për një set fotosh në plazh, por duket se modelja e Victoria Secret nga pakujdesia ka harruar bluzën që i binte mbi gjoks. Dhe paparacët panë cfarë duhet të shihnin, sado që më pas 30-vjecarja Kerr u mundua të fshihte nën bluzë gjoksin.