Wednesday, June 12, 2013

Kush ja ka thyer zemrën modeles bukuroshe…?!(Foto)

mo-300x232
Amy Childs, modelja 22 vjecare e cila u nda dy javë më parë nga i dashuri i saj , është fotografuar duke marrë rreze dielli në një pishinë hoteli në Marbella.“Amy Childs,ka qënë për disa ditë në Lindjen e Largët dhe atë natë që është kthyer ka shkatarruar gjithçka me të dashurin e  saj David Peters. Ky ka qënë një vendim i marrë nga të dy”,ka rrëfuer për mediat rozë menaxheri i saj duke lënë të nënkuptohet se ajo është mirë.  Por nga ana tjetër,burime të afërta të modeles tregojnë se ajo po e vuan shumë këtë ndarje,edhe pse përpiqet ta kalojë këtë situate. “Edhe pse po përpiqet të mos e japë veten, Amy është e lënduar” është shprehur miku i saj