Wednesday, January 30, 2013

Vdesin dy kosovarë, një plagoset


Dy shqiptarë nga Kosova kanë ndërruar jetë sot në orët e mbrëmjes tragjikisht, përderisa një tjetër është plagosur.
Dy viktimat janë therur me thikë. Burime të KTV-së bëjnë të ditur se viktimat janë babë e birë, B.R dhe R.R.
Ndërkohë i plagosuri bëhet e ditur se është 42 vjeçar dhe është jashtë rrezikut për jetën.