Thursday, January 31, 2013

Postohet gabimisht në Facebook videoja e nxehtë e 14 vjeçares - VIDEO


Një video e nxehtë e një 14 vjeçare ka përfunduar gabimisht në Facebook në Pistoia, teksa adoleshentja shfaqej në poza mjaft pikante.

 Videoja në fjalë ishte xhiruara nga vetë vajza në celularin e saj. Protagonistja e videos me emrin Valentina shfaqej e zhveshur vetëm me një palë tanga, dhe e gjithë kjo skenë u xhirua vetëm për t’ia treguar të dashurit.

 Ky i fundit ndoshta për t’u mburrur para shokëve apo nga krenaria e ndau me ta videon, por njëri prej tyre e postoi në Facebook, duke bërë që të shpërthejë skandali.

Tani video ne YouTube ka bere boom.
KLIKO NE KATRORIN ME LART PER TA PARE VIDEON