Thursday, January 31, 2013

Nje gjoks si i Tunes! (FOTO)


Ajo di te bej per vete te gjithe qofte meshkujt por edhe femrat si me kende ashtu edhe me pamje. Kengetarja e njohur Tuna Sejdiu vazhdon te jete pjese e spektaklit X Factor dhe me skuadren e saj po korr shume suksese. Ndonese publikut te saj i mungojne kenget e Tunes, pritet qe pas perfundimit te spektaklit ajo te vazhdoje realizimin e projekteve muzikore.
Te gjithe do e kishin lakmi kete aparence te kengetares se njohur e cila pervec talentit ka edhe pjesen femerore me te cilen josh meshkujt dhe ben xheloze femrat…