Sunday, March 31, 2013

Dhëndri i Maradonës i lë të bijën dhe i merr të dashurën legjendës së futbollit

aguero1aguero3Deri dje, futbollisti i kombëtares argjentinase, Sergio Aguero, ishte dhëndri i legjendës së futbollit botëror, Diego Armando Maradona, por tashmë aim und të jetë njëriu më I urryer I tij. Kjo pasi futbollisti i Manchester City, është ndarë përfundimisht nga e bija e Maradonës, Giannina, për t’u lidhur me të dashurën e Maradonës e cila është një këngëtare.