Sunday, March 31, 2013

Burak Yilmaz: Ja si e eleminoj Realin (video)


Sulmuesi turk Burak Yilmaz vazhdon të shënojë, ndërsa i dhuroi fitoren 2-0 Gallatasarayt ndaj Buyuksehir, falë dopietës së tij. 

"Jam i lumtur që po shënoj dhe që po fitojmë. Gjithsesi, radhën e ka Real Madridi", u shpreh Buraku. 

"Ne jemi të motivuar maksimalisht për t′ia dalë mbanë dhe unë shpresoj që do shkojmë në gjysmëfinale. Jemi një grup i shkëlqyer lojtarësh dhe nuk i trembemi askujt".
Shikoni Videon ne linkun me lart..