Saturday, March 30, 2013

Ja si e festoi ditelindjen Nora Istrefi

nora-istrefi-ditelindje-1
nora-istrefi-ditelindje-2 Këngëtarja Nora Istrefi ka festuar ditëlindjen në shoqërinë e të dashurit, Robertit dhe mikeshave të saj dhe ua ka treguar fotografitë fansave në rrjetet sociale.“Faleminderit shumë krejt fansave për urime. Ma kini ndreq ditëlindjen! Ju dua!”, shkruan ajo duke falënderuar për urimet që fansat shumë i kanë bërë për 27 vjetorin e lindjes.Në rrjetet sociale ajo ka publikuar fotografi nga festimi në ambiente familjare, duke zbuluar 
nora-istrefi-ditelindje