Monday, March 25, 2013

E kap me dhunë në mes të Tiranës.. Ja si reagojne dhe kalimtaret ! +16 (VIDEO)

trisaresrtNje kalimtar kap me dhune nje vajze dhe tenton te kryeje maredhenie me te , vajza tenton te largohet por forca e burrit mbizoteron ne kete rast ! Pas nje infoje te vajzes thot qe : Un po rrija duke shijuar ajrin e paster ne ate ambient te gjelbert kur dikush me erdhi nga pas dhe me shtrengoi , ne fillim kujtova qe ishte ndonje person qe e njoh dhe po e ben per shaka por kur me kapi tek ci cat aty ktheva koken dhe pash qe nk e njihja fare , tentova te ikja por me kish mberthyer fort per mesi dhe nuk u largova dot